Półkolonie z programowania Minecraft
w drugim tygodniu ferii zimowych

GrafikaMinecraftzb

Nieubłaganie wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, a więc czas wolny zajęć. Aby w pełni wykorzystać ten czas na pogłębianie wiedzy w ciekawy i przyjemny sposób proponujemy warsztaty z Małym Inżynierem. Podczas warsztatów będziecie mieli możliwość poznania podstaw programowania w popularnej i każdemu dobrze znanej grze Minecraft. W czasie warsztatów stworzymy gry, m.in. Bob Budowniczy, Linefollower, Agent w labiryncie itp.

Termin: 11-15 stycznia 2021 r.
Cena: 750 zł (cena regularna za 5 dni)
Cena promocyjna: 600 zł do 20 grudnia

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9-16. W godzinach 8-9 oraz 16-17 jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas zajęć świetlicowych. W ciągu dnia zapewniamy dzieciom pełne wyżywienie (3 posiłki i przekąski) oraz dostęp do wody pitnej i ciepłych napojów. Zajęcia prowadzone w reżimie sanitarnym, zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

Więcej informacji i zapisy
www.malyinzynier.pl