Odznaczenia państwowe z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele i pracownicy oświaty województwa mazowieckiego zostali uhonorowani Złotymi Krzyżami Zasługi, Medalami za Długoletnią Służbę oraz odznaczeniami resortowymi. 

Oficjalne obchody Dnia Edukacji Narodowej w Warszawie zorganizowano 21 i 22 października w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Carroll-Porczyńskich, przy Placu Bankowym. Odznaczenia państwowe, wyróżnienia oraz nagrody wręczali: Wicewojewoda Mazowiecki – Sylwester Dąbrowski oraz Mazowiecki Kurator Oświaty – Aurelia Michałowska. 

Miło nam poinformować, że pracownicy naszej szkoły zostali uhonorowani następującymi odznaczeniami:

  • Medal Srebrny (II stopnia) za długoletnią służbę – Pani Barbara Borzechowska i Pani Małgorzata Twardowska,
  • Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania – Pani Marzenna Nowosielska, Pani Renata Sidor, Pani Edyta Stepuch i Pani Monika Sypułkowska

Nauczycielom i pracownikom obsługi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.