Sukces naszych uczennic! Dziewczęta z naszej szkoły Mistrzyniami Polski w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt!!!

UKS Ząbkowia

Mistrzynie Polski z SP3 Ząbki

Wygrywając Finał Mazowsza w dniach 29-31 maja 19 r. szkolna reprezentacja dziewcząt z SP3 Ząbki uzyskały możliwość startu w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt, które odbyły się w dniach 13-16 czerwca
w Głuchołazach. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasz Zespół pokonał kolejno SP Żygocin, SP3 Aleksandrów Kujawski, SP Samonino, PSP6 Brzeg, SP Bierutów, SP4 Goleniów. Jedyna przegrana przytrafiła się z SP Horodyszcze, jednak nie przeszkodziło to w zdobyciu Mistrzostwa Polski. Skład zespołu Mistrzyń Polski: Karolina Komar, Helena Szatkowska, Oliwia Abramczyk, Amelia Toton, Julia Tabaka, Zofia Sobota, Marta Śliwka, Weronika Kurzyńska i Pola Suska.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA;

Pani Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzacie Zyśk za dofinansowanie wyjazdu

oraz objęcie Patronatem.

Staroście Powiatu Wołomińskiego Panu Adamowi Lubiak za dofinansowanie wyjazdu

oraz objęcie Patronatem.

Wojewodzie Mazowieckiemu Panu Zdzisławowi Sipiera za Honorowy Patronat.

Pani Dyrektor SP3 Ząbki Ewie Kacprzak za umożliwienie wyjazdu na tak prestiżowy turniej,

Dziękujemy Radzie Rodziców za ogromną determinację związaną
z pozyskaniem środków na wyjazd oraz rodzicom naszych zawodniczek za tak huczne przywitanie.

Gratulacje i podziękowania dla całego zespołu nauczycieli Wychowania Fizycznego z SP3 Ząbki oraz trenerów UKS Ząbkovia Ząbki, w którym trenują nasze złote reprezentantki szkoły.

Bez Was ten sukces byłby niemożliwy.

SERDECZNE GRATULACJE!