Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Drodzy Uczniowie!

         Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia, więc już w tym klimacie stworzyliśmy dla Was matematyczny kalendarz adwentowy. Zabawa polega na tym, że codziennie od 1.12 -16.12 będziemy publikować na stronie szkoły zadania w postaci kodu QR. Na każdy dzień oczekiwania na święta przypada jedno zadanie. Inne zadania będą skierowane dla klas 4-5, inne dla klas 6-8.

         Zadaniem Waszym jest sporządzenie własnego kalendarza adwentowego umieszczając w nim rozwiązania zadań matematycznych. Kalendarz może być wykonany w formie papierowej lub w formie prezentacji multimedialnej. Każde zadanie wykonujecie na osobnej kartce lub oddzielnym slajdzie w prezentacji. Pamiętajcie by na kartce czy slajdzie znalazły się: numer zadania, treść zadania, rozwiązanie, oczywiście mile widziane będą też elementy świąteczno-matematyczne.

           Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

             Uczniowie SP3 ul.Kościelna pozostawiają prace w holu szkoły w wyznaczonym do tego miejscu, a prezentację przesyłają na OFFICE365 do pani Edyty Stepuch.

              Uczniowie SP3 ul.Dzika pozostawiają prace w holu szkoły w wyznaczonym do tego miejscu, a prezentację przesyłają na OFFICE365 do pani Natalii Ślepowrońskiej.

Życzymy miłej zabawy.
We wtorek 1.12. już ukaże się pierwsze zadanie!

Termin oddania prac: 18 grudnia 2020r.

nauczyciele matematyki
Edyta Stepuch
Natalia Ślepowrońska