„LATO W MIEŚCIE 2022”

lato

(11.07.2022r. – 15.07.2022r.)

Uprzejmie Państwa informujemy, iż pierwszeństwo przy przyjmowaniu na ww. akcje mają dzieci, których rodzice są mieszkańcami Miasta Ząbki
i rozliczają się w Urzędzie Skarbowym w Wołominie. Dokumentem potwierdzającym spełnianie ww. warunków będzie karta „Jestem z Ząbek”.
W przypadku braku dokumentu i spełnianiu powyższych warunków zachęcamy Państwa do składania wniosków o wydanie Karty Mieszkańca. Wniosek
o wydanie Karty Mieszkańca „Jestem z Ząbek” można złożyć poprzez stronę internetową jestemzzabek.pl, osobiście w Urzędzie Miasta, przy ul. Wojska Polskiego 10, wejście C vis-a-vis budynku straży miejskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Rodzice, którzy nie spełniają powyższych warunków mogą zapisać dziecko na akcje „Lato w mieście” pod warunkiem wolnych miejsc i jednocześnie ponoszą pełną odpłatność za prowadzone zajęcia.

Wszystkie informację będą zamieszone na stronie szkoły w regulaminie oraz karcie kwalifikacyjnej w najbliższym czasie.