KONKURS LOGOPEDYCZNO – PLASTYCZNY „WIOSENNE RYMOWANIE”

logopedia

6.03.2021r. obchodziliśmy Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w logopedyczno – plastycznym konkursie ,,Wiosenne rymowanie”.

W tym roku tematem konkursu są zilustrowane przysłowia wiosenne. Technika i format pracy dowolny. Prace można dostarczyć bezpośrednio na zajęciach logopedycznych (klasy 0-3), odłożyć do specjalnego kartonu ustawionego w holu szkoły (przy ul. Kościelnej lub Dzikiej) albo wysłać zdjęcia prac drogą mailową na jeden z adresów mailowych:

  • iwona.zorawska@sp3zabki.pl
  • julita.budziak@sp3zabki.pl
  • jolanta.pilichowska@sp3zabki.pl
  • beata.gałecka-dudek@sp3zabki.pl

Na prace czekamy do 21.03.2021r. Na zwycięzców czekają dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Zespół logopedyczny