Konkurs języka angielskiego „Spelling Master” („Mistrz Literowania”)

Zachęcamy  wszystkich uczniów do udziału w konkursie, w którym wyłoniony zostanie:

Grade 4 Spelling Master (Mistrz Literowania Klas IV)

∙ Grade 5 Spelling Master (Mistrz Literowania Klas V)

∙ Grade 6 Spelling Master (Mistrz Literowania Klas VI)

Regulamin konkursu

1. Konkurs polega na przeliterowaniu oraz przetłumaczeniu na język polski słów wylosowanych przez uczestnika. Każdy uczestnik losuje 5 słów.
  2. Konkurs odbędzie się między 8 a 12 maja. O dokładnym terminie konkursu organizatorzy powiadomią do 5 maja.
  3. Uczniowie będą rywalizować ze sobą w poziomach (oddzielnie klasy IV, V, VI).
  4. Lista słów, których znajomość będzie wymagana podczas konkursu znajduje się w załączniku na stronie internetowej szkoły oraz u nauczycieli języka angielskiego.
  5. Osoby chętne do udziału w konkursie proszone są o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języka angielskiego do 28 kwietnia 2017r.

ANIMALS -klasa 4

Choroby – klasa 6