KOLEJNE ZWYCIĘSTWA POLI ŻOŁNIEROWICZ UCZENNICY Z KLASY 4K 

NUMER

W dniach 31 maja – 02 czerwca odbył się Otwarty Puchar Polski Judo Baltic Cup w Gdyni, podczas którego rywalizowało blisko 1500 judoków z roczników 2002-2015, z ponad 160 klubów. Pola wygrywając trzy kolejne walki, zdobyła złoty medal (w Poli kategorii było 9 dziewczynek). 

W dniach 8-9 czerwca odbyła się natomiast Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo im. Jana Ślawskiego zorganizowana przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo. W ciągu tych dwóch dni rywalizowało prawie 1800 zawodników z okręgu mazowieckiego z roczników 2004-2013. Pola w swojej kategorii wiekowo wagowej miała 28 dziewczynek. Wygrane cztery z pięciu stoczonych walk pozwoliły na zdobycie brązowego medalu.  

Polu, ogromne gratulacje!!! 

NUMER
Messenger creation c bff abddbe
Messenger creation adbffc a bce bdaa fc
received
received