InstaLing  w naszej szkole

Od września 2022 w naszej szkole klasy 5B i 5D na języku angielskim oraz klasy 7A i 7D na języku niemieckim testowały aplikację InstaLing.

InstaLing jest aplikacją, która umożliwia uczniom szybką naukę słówek, a nauczycielom wgląd w szczegółowe raporty o systematyczności ich pracy oraz dostęp do narzędzi do oceny wyników.
Ucz się efektywnie

Najlepsze efekty daje krótka, ale systematyczna nauka. Rozwiązuj codziennie kilkuminutowe sesje, poznawaj nowe słówka, utrwalaj te, które zostały już poznane i powiększaj swoją znajomość słownictwa każdego dnia.

Używaj gdziekolwiek jesteś

W domu, w szkole, w autobusie. Na komputerze, tablecie lub smartfonie. Z InstaLing możesz korzystać wszędzie.

Obserwuj postępy

Monitoruj postępy i systematyczność pracy swoich uczniów/dzieci dzięki dostępowi do przejrzystych raportów i zobacz ich zaangażowanie w naukę słownictwa.

W roku szkolnym 2023/2024 będziemy kontynuować naukę z pomocą aplikacji  InstaLing.

Anna Radwańska, Edyta Dominik – Cielicka

cert